Stodola U Jiskrů je součástí hostince, s nímž ji spojuje prostorný dvůr. Dostává se Vám kompletní nabídky restaurace, venkovních prostor a stylové venkovské stodoly. Cihlová podlaha, kamenné stěny a dřevěný strop v kontrastu s designovým osvětlením nabízí atmosféru stvořenou pro nezapomenutelné události.

Naše Elegance tradiční kuchyně a koncept celého hostince Vám dává možnost ochutnat tradiční pokrmy servírované moderně, doplněné o perfektně ošetřené čepované pivo a další nealkoholické nápoje. Pro slavnostní příležitosti máme připravená vybraná moravská vína, české pálenky a likéry. Ať už s rodinou, přáteli, nebo s obchodními partnery, stodola nabízí něco pro každou událost. Stodolu je možné rezervovat od 20ti osob.

Hostinec k vašim službámKontaktní údaje


Zájezdní hostinec U Jiskrů spolupracuje s firmou Svatba vašich snů, která Vám pomůže zorganizovat celý Váš den tak, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Máme pro Vás řešení i v případě, že by se veselka protáhla do pozdních hodin. Své hosty můžete ubytovat v 10 minut vzdáleném Ořechovém Dvoře s kapacitou 32 lůžek.

Ořechový dvůr
Svatba vašich snů